Loading…

Man Utd ofron 37 milionë euro për Lisandro Martinez

  • 02/07/2022 | 10:42

Man Utd ofron 37 milionë euro për Lisandro Martinez

Manchester United ofron 37 milionë euro për mbrojtësin e Ajaxit, Lisandro Martinez.


Raportimet e fundit bëjnë të ditur se edhe “Djajtë e Kuqë” janë futur në garë për argjentinasin i cili po konsiderohet si opsion i mirë, transmeton lajmi.net.

Ish-kampionët anglezë nuk janë të vetmit që interesohen për 24-vjeçarin.

Erik ten Hag duhet t’i bëjë llogaritë edhe me konkurrencën e Arsenalit të cilët janë duke e kërkuar lojtarin që prej fillimit të merkatos.

Mbetet të shihet se cilën skuadër do ta favorizojë lojtari.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë