Loading…

Manchester United i ofron pagë marramendëse Pogbas, vetëm që ai të qëndroj në ‘Old Trafford’

  • 18/06/2019 | 22:04

Manchester United i ofron pagë marramendëse Pogbas, vetëm që ai të qëndroj në ‘Old Trafford’

Manchester United është duke bërë gati një ofertë marramendëse për Paul Pogban, vetëm për ta bindur që ai të mbetet pjesë e skuadrës edhe më tej, transmeton Gazeta Metro.


Paul Pogba është i lidhur me një transferim te Real Madridi dhe me një rikthim të mundshëm te Juventusi.

Por, Manchester United duket se nuk e dëshirojnë largimin e tij dhe për këtë janë duke përgatitur një ofertë të majme, raporton Daily Mail.

“Djajtë e Kuq’’ janë të gatshëm t’i ofrojnë page prej 560 mijë eurove në javë, duke e bërë lojtarin më të paguar në skuadër, së bashku me Alexis Sanchezin.

Kjo do të ishte një rritje e madhe e pagës për francezin, pasi që aktualisht fiton 325 mijë euro në javë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë