Loading…

Manchester United kalon në epërsi, Greenwood shënon një gol të bukur

  • 30/06/2020 | 21:41

Manchester United kalon në epërsi, Greenwood shënon një gol të bukur

Skuadra e Manchester United ka arritur që të shënoi golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Brightonit në Premier Ligë, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘The American Express Community Stadium’, Brighton dhe Mancheseter United janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 32’të në kampionatin anglez.

‘Djajtë e Kuq’ kanë arritur që të dalin të parët në epërsi 0-1, me golin e shënuar nga Mason Greenwood në minutën e 17’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë