Loading…

Manchester United shënon edhe golin e gjashtë

  • 26/01/2020 | 17:20

Manchester United shënon edhe golin e gjashtë

Skuadra e Manchester United ka arritur që të shënoi edhe golin e radhës ndaj skuadrës nga League One, Tranmere Rovers, në Kupën FA, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Prenton Park’, Tranmere Rovers dhe Manchester United janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për raundin e katërt në Kupën FA.

‘Djajtë e Kuq’ tani kanë arritur që të shënojnë edhe golin e gjashtë. Golashënues ishte Mason Greenwood në minutën e 56’të, i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë