Loading…

Manchester United trefishon epërsinë, tjetër gol i bukur nga Fernandes

  • 30/06/2020 | 22:30

Manchester United trefishon epërsinë, tjetër gol i bukur nga Fernandes

Skuadra e Manchester United ka arritur që ta shënoi edhe golin e tretë në ndeshjen ndaj Brightonit në kampionatin anglez, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘The American Express Community Stadium’, Brighton dhe Mancheseter United janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 32’të në kampionatin anglez.

‘Djajtë e Kuq’ tani po udhëheqin me rezultatin 0-3, me golin e shënuar nga Bruno Fernandes në minutën e 50’të.

Për mesfushorin portugez ishte ky goli i tij i dytë sonte. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë