Loading…

Manchester United vendos për të ardhmen e Solskjaer

  • 05/10/2021 | 18:44

Manchester United vendos për të ardhmen e Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer është lidhur së fundmi me një largim nga “Djajtë e Kuq”.

Manchester United nuk është duke kaluar formë pozitive në ndeshjet e para të këtij edicioni.

Shkaku i rezultatave të dobëta së fundmi është përmendur mundësia që trajneri Solskjaer të shkarkohet nga drejtuesit e gjigantit anglez.

Megjithatë, sipas ‘The Sun’, drejtuesit kanë besim të plotë te norvegjezi dhe ai do të vazhdojë të mbetet në krye të ekipit.

Solskjaer ka kontratë me United deri në qershor të vitit 2024, por e ardhmja e tij varet nga rezultatet e ndeshjeve të ardhshme.

Pas shtatë xhirove të luajtura në Premier Ligë, Man Utd renditet e katërta me 14 pikë të grumbulluara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë