Loading…

Manchester United zyrtarizon transferin e Casemiros

  • 19/08/2022 | 21:46

Manchester United zyrtarizon transferin e Casemiros

Manchester United sapo e ka zyrtarizuar trasnferimin e mesfushorit brazilian nga Real Madrid, Casemiro, shkruan Gazeta Metro.


Casemiro do të shfaqet në fanellë të United gjatë ditëve në vijim, ndërsa nuk e ka të mundur të luajë të hënën kundër Liverpool.

Kontrata për 30-vjeçarin do të jetë deri në vitin 2026 me opsionin për ta zgjatur edhe për 1 vit.

Sipas mediave britanike, mendohet se marrëveshja midis United dhe Real Madrid është rreth 70 milionë euro./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë