Loading…

Manchesteri në telashe: Nëse ndodhë kjo, këta lojtarë të mëdhenj do të largohen

  • 23/04/2019 | 18:19

Manchesteri në telashe: Nëse ndodhë kjo, këta lojtarë të mëdhenj do të largohen

Manchester United mund të përballet me largimin e disa nga futbollistët kryesor, shkak rezulatatet e dobëta të arritura këtë sezon, transmeton Gazeta Metro.


Eliminimi nga Liga e Kampionëve dhe pozita jashtë top katërshes mund ta ‘godasin’ gjigantin anglez. Me humbjen nga Evertoni, “Djajtë e Kuq” mbetën prapa në garën për top katërshe, ata momentalisht kanë 64 pikë dhe mbajnë pozitën e gjashtë.

Dhe sipas asaj që shkruan “The Guardian”, shumë lojtarë kanë menduar largimin nga “Old Trafford”, nëse ata mbesin jashtë top katërshes.

Disa nga ta janë Paul Pogba, Romelu Lukaku dhe David de Gea, pasi që ata nuk do të pranonin të luajnë edhe njëherë në Ligën e Evropës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë