Loading…

Mango Beach: Zgjedhja juaj për këtë verë

  • 12/06/2019 | 13:33

Mango Beach: Zgjedhja juaj për këtë verë

Mango Beach është zgjedhja juaj më e mirë për pushime. Plazhi me pamje magjike kah ishulli i Korfuzit si dhe kaltersi magjepse të detit, e që reflekton nga natyra e bukur e Sarandës, shkruan Gazeta Metro.


Për pushim me pamje të bukur nga plazhi, një bar modern është afër që ofron esopresson përfekte, si dhe pije të ftohta të shërbyera me shije dhe me plotë akuj freskues.

Përveç barit, natën është edhe diskoteka Mango, ajo që mbledh turistët e Sarandës, të etur për jetë të natës.

Ky plazh vizitohet kryesisht nga turistë të huaj nga Çekia, Rusia por edhe nga Suedia, të cilët kohën e fundit po blejnë edhe prona të blefshme banesore, në qytetin e Sarandës.

Për më shumë shikoni më poshtë pamjet e sigurara nga Metro, ku vërehet në mënyrë të mrekullueshme plazhi Mango Beach./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë