Loading…

Maqedoni, nxënësit shqiptarë rrahen me ata maqedonas

  • 28/02/2017 | 21:36

Maqedoni, nxënësit shqiptarë rrahen me ata maqedonas

Rrahje e madhe pak çaste me parë ka ndodhur në një autobus të linjës shtetërore në Shkup, saktësisht para Bankës Popullore të Maqedonisë.


Nxënësit shqiptarë janë ballafaquar fizikisht me nxënësit maqedonas, ndërsa të lënduar ka nga të dyja palët, derisa një nxënës maqedonas me lëndime të rënda është dërguar në Urgjencën e Spitalit të Qytetit, shkruan gazeta Koha.mk

Burime policore thanë ka filluar identifikimi i nxënësve që janë rrahur. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë