Loading…
Maqedonia barazon rezultatin, Enis Bardhi realizon një gol të bukur
  • 24/03/2019 | 22:07

Maqedonia barazon rezultatin, Enis Bardhi realizon një gol të bukur

Maqedonia ka arritur që ta barazoi rezultatin ndaj Sllovenisë në ndeshjen e vlefshme për Kampionatin Evropian “Euro 2020”, transmeton Gazeta Metro.


Maqedonia arriti që ta barazoi rezultatin me të filluar pjesa e dytë.

Ishte futbollisti shqiptar, Enis Bardhi, që realizoi një gol të bukur në minutën e 47-të.

Vlen të theksohet se te Maqdonia janë duke luajtur nga fillimi katër futbollistë shqiptar; Enis Bardhi, Egzon Bejtullahi, Visar Musliu dhe Ezgjan Alioski./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë