Loading…
‘Maraklitë e kerreve’ bëjnë show në Mazgit: Momenti kur Lamborghini bën drift në mes të turmës
  • 07/04/2019 | 12:35

‘Maraklitë e kerreve’ bëjnë show në Mazgit: Momenti kur Lamborghini bën drift në mes të turmës

Grupi i famshëm i veturave në Facebook i quajtur ‘marakli t’kerrev’, dje kanë mbajtur një takim me anëtarët e këtij grupi, ku kanë dhënë shfaqje me veturat e tyre, transmeton Gazeta Metro.


Ky grup numëron afër 85 mijë anëtarë, dhe dje të pranishëm kanë qenë një numër i konsiderueshëm.

Takimi është mbajtur në Mazgit, në një pompë të derivateve.

Të pranishmit u argëtuan kur një anëtar i grupit, bëri drift me veturën e tij Lamborghini, me tabela RKS, i cili ishte nga Prizreni.

Ky është momenti më interesant nga ky ‘meeting’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë