Loading…

Marash Kumbulla shërohet nga COVID-19

  • 30/11/2020 | 19:30

Marash Kumbulla shërohet nga COVID-19

Qendërmbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19.


Shqiptari njoftoi në Instagram se ka dal negativ në analizat e koronavirusit dhe tani mund të rikthehet në stërvitje sapo t’i përfundojë testet mjekësore, transmeton lajmi.net.

“Koha për t’u rikthyer”, shkroi ai.

20-vjeçari realizoi dy herë në tetë ndeshje dhe pritet të jetë i gatshëm për sfidën e radhës në Ligën e Evropës.

Roma momentalisht është lider në grupin A dhe me fitore do sigurojë kualifikimin në raundin tjetër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë