Loading…
Marcelo: Dua të luaj për Juventusin
  • 11/02/2019 | 14:53

Marcelo: Dua të luaj për Juventusin

Marcelo ka kohë që po flitet për një ribashkim me Cristiano Ronaldo, dhe ai është i hapur ndaj një lëvizje të tillë, transmeton Gazeta Metro.


“Po flasim për një ekip të frikshëm,” tha ai për Esporte Interativo.

“Më kujtohet që i kam shikuar shumë ata, në kohën kur luajti Nedved. Kam ndërruar edhe fanella me të.

“Duke thënë këtë, unë jam ende një lojtar i Real Madridit dhe kam një kontratë.

“Nuk e di nga kanë ardhur këto thashetheme. Do të zbuloja nëse do të kishte një marrëveshje ose negociata”, përfundoi Marcelo./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë