Loading…

Maria Sharapova, padyshim sportistja më seksi (Foto)

  • 03/01/2017 | 22:52

Maria Sharapova, padyshim sportistja më seksi (Foto)

Maria Sharapova, teniserja e njohur, padyshim njihet si sportistja më seksi në botë.


Maria ka mahnitur të gjithë duke shfaqur linjat e saj trupore derisa ndodhej në ishujt Lanai për festat e fundvitit, shkruan TMZ.

Kujtojmë se Sharapova është pezulluar nga pjesëmarrja në gara për shkak se rezultoi positive në testet antidoping.

*EXCLUSIVE* Lanai, HI - Russian babe Maria Sharapova soaked up the sun today as she headed to Hawaii to spend New Year's celebrations with friends. Slipping her toned body into a black skimpy bikini, Sharapova was all smiles and took a few pictures with her entourage before heading back to a nearby resort. AKM-GSI December 30, 2016 To License These Photos, Please Contact: Maria Buda (917) 242-1505 mbuda@akmgsi.com sales@akmgsi.com or Mark Satter (317) 691-9592 msatter@akmgsi.com sales@akmgsi.com www.akmgsi.com

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë