Loading…

Marigona publikon momentet e ëmbla të Robinit dhe të birit nga palestra

  • 23/11/2022 | 11:12

Marigona publikon momentet e ëmbla të Robinit dhe të birit nga palestra

Ka pak muaj prej kur modelja Marigona Krasniqi dhe boksieri Robin Krasniqi u bënë prindër për herë të parë.


E qysh nga dita kur janë bërë prindër ata shprehin dashurinë e madhe që kanë për djalin e tyre.

Ata publikojnë momente të ëmbla në rrjete sociale, ku reflektojnë gjithmonë pozitivitet pranë tij.

Edhe së fundi, ata kanë publikuar imazhe, teksa shihen edhe në palestër me djalin e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë