Loading…

Marina dhe Getoari prindër: Veprimi i dyshes flet vet

  • 18/06/2019 | 21:47

Marina dhe Getoari prindër: Veprimi i dyshes flet vet

Dyshja e famshme Marina dhe Getoar thuhet se po presin fëmijën e parë, transmeton Gazeta Metro.


Ajo që u vuri dyshime fansave është një fotografi e postuar nga Marina në profilin e saj në Instagram.

Ajo në fakt është një fotografi e thjeshmë në të cilën Marina është e shtrirë në prehërin e Getoarit dhe duart e të dyve janë të vendosura në barkun e Marinës.

 

View this post on Instagram

 

🧡💚

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

“Po vjen një bebe e vogël?”-shkruan një fanse.

Ndërsa një tjetër komentoi: “Marina shtatzënë? Të paktën në foto kështu duket, duke parë që Geti dhe Marina kanë vendosur dorën tek barku i Marinës.”

Ky lajm ndoshta është i vërtetë, por pritet që çifti të tregoj vet fjalën e fundit./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë