Loading…

Marina publikon foto të nxehta mbi gjoksin e Getit

  • 03/07/2022 | 21:28

Marina publikon foto të nxehta mbi gjoksin e Getit

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar një fotografi të “nxehtë” me bashkëshortin e saj reperin Getoar Selimin në InstaStory.


Në foto, Marina shihet me këmbë mbi gjoksin e Getit.

“Urime ditëlindja zemër”, ka shkruar ajo.

Reperi Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy sot feston ditëlindjen.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për Getin pasi feston për herë të parë si baba.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë