Loading…

Marina Vjollca bëhet ambasadore e brendit “Elisabetta Franchi”

  • 16/10/2020 | 23:58

Marina Vjollca bëhet ambasadore e brendit “Elisabetta Franchi”

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.


Bukuroshja, e cila numëron 1.3 milion ndjekës në Instagram, së fundmi ka bërë të ditur se ka drejt Milanos së bashku me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi.

E si duket Marina ka shkruar në Itali për punë, pasi përmes një postimi në Instagram, bukuroshja bëri të ditur se nga tani do ta përfaqësojë brendin “Elisabetta Franchi” në Kosovë e Shqipëri.

“Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur që përfaqësoj ELISABETTA FRANCHI në Shqipëri dhe Kosovë si Ambasadore e Markës !!!”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

Extremly honored and happy to represent ELISABETTA FRANCHI in Albania and Kosovo as Brand Ambassador!!!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Sa i përket karrierës profesionale, Marina ka vazhduar me sezonin e ri të shout të saj të titulluar “Klanifornia”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë