Loading…

Marina Vjollca dhe Geti kanë vendosur ta zbukurojnë shtëpinë e tyre

  • 26/11/2020 | 16:47

Marina Vjollca dhe Geti kanë vendosur ta zbukurojnë shtëpinë e tyre

Prezantuesja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë çifti më i përfolur në mediat rozë.


Marina ka shpërndarë në Instagram një video ku ka treguar atmosferën festive që po mbretëron në shtëpinë e saj dhe Getit.

Ajo ka ndarë me ndjekësit pamje nga dekorimi i shtëpisë për festat e fundvitit.

“Duke bërë bredhin”- shkruan Marina krahas videos.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë