Loading…

Marina Vjollca gjendet në Prishtinë: Shijon shiun brenda veturës luksoze

  • 07/08/2020 | 23:56

Marina Vjollca gjendet në Prishtinë: Shijon shiun brenda veturës luksoze

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër femrat më me stil nga estrada shqiptare.


Ajo njihet për paraqitjet e saj me përkujdesje në çdo detaj, ndërsa nuk kursen edhe luksin e tepërt në to dhe jetën në përgjithësi.

Sikurse edhe çdo herë tjetër, Marina dhe kësaj here ka mahnitur me pamjen e mrekullueshme teksa ka pozuar në veturë duke ekspozuar këmbët e saj seksi.

Një pozë e tillë ka ngacmuar imagjinatën e fansave të saj, të cilët shpërthyen me komente pozitive në postim.

Marina deri në këto kohë ka qenë e angazhuar në sezonin e fundit të emisionit “Klanifornia”.

 

View this post on Instagram

 

Shi ne Kosove ?

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Më të fundit
...
  • 29/09/2020 | 22:57
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë