Loading…
Marina Vjollca krahë aktorit të njohur, psoton fotografi bashkë me të |PAMJE
  • 11/01/2019 | 23:21

Marina Vjollca krahë aktorit të njohur, psoton fotografi bashkë me të |PAMJE

Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë.


Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të shohin nga afër aktorë hollivudianë. Dhe ditën e sotme Marina ka takuar aktorin e famshëm hollivudian Antonio Banderas i cili e ka nderuar moderatoren me një foto të shkrepur bashkë.

 

 

View this post on Instagram

 

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Ka qënë vetë Marina, ajo që ka shpërndarë foton në Instagram, duke e shoqëruar me diçiturën “Më i miri!”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë