Loading…

Marina Vjollca mahnit të gjithë me footgrafitë e fundit

  • 19/01/2021 | 22:01

Marina Vjollca mahnit të gjithë me footgrafitë e fundit

Duhet ta pranojmë se Marina Vjollca është sheqeri i “Klanifornias”. Shumë pozitive, e natyrshme dhe sigurisht shumë e bukur, moderatorja duket se ia shton shumë lezetin programit të humorit.


Marina Vjollca këtë sezon të “Klanifornias” ka eksperimentuar shpesh me look-un e saj, duke ardhur herë me flokë të zeza, e herë brune, herë më balluke e herë me flokë të shkurtëra.

Ndonëse deri tani moderatorja kishte përdorur vetëm paruke duke mos hequr dorë nga flokët e gjata bjonde, një surprizë goxha të madhe na bëri javën e kaluar, duke prerë flokët e saj.

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram foto me look-un e ri, me flokët e prerë shkurt deri tek supet dhe e pranojmë se na la me gojë hapur!

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme Marina ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me disa foto të shpërndara në Instagram. Ajo shihet me flokë të gjata në këto foto e me siguri do jenë shkrepur disa ditë më parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Por, pyetja që po mendojnë ndjekësit është : “A ka veshur gjë Marina poshtë palltos?” Kjo pasi ajo pozon e veshur me një pallto ngjyrë vjollcë, duke ekspozuar njërën këmbë.

Foto të tilla kanë ndezuar gjithnjë reagime në rrjet dhe gjykojeni vetë nëse ka veshur gjë apo jo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë