Loading…

Marina Vjollca sjell poza atraktive me fustanin me ngjyrë të zezë

  • 07/04/2021 | 22:30

Marina Vjollca sjell poza atraktive me fustanin me ngjyrë të zezë

Moderatorja shqiptare arrin të shfaqet në super-formë pothuajse në secilën paraqitje.


Edhe në imazhet e fundit, Marina ka sjellur poza plot stil.

E veshur me një fustan të shkurt me ngjyrë të zezë, bashkëshortja e reperit Gheto Geasy ka venë në pah shpinën e saj joshëse.

Duke kompletuar dukjen e saj me flokë të rregulluara dhe makijazh, Marina duket perfektë.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar tri fotografi teksa dy prej tyre i ka shfaqur me ngjyra bardh dhe zi.

Ndryshe, komentet e shumta pozitive nuk i munguan nga ndjekësit e saj si dhe pëlqimet.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë