Loading…

Marina Vjollca vjen me poza provokuese në vendin e saj të punës

  • 28/05/2020 | 23:07

Marina Vjollca vjen me poza provokuese në vendin e saj të punës

Bukuroshja Marina Vjollca është një nga prezantueset shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale.


Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Marina ka publikuar disa fotografi mjaft tërheqëse për ndjekësit e saj, ku shfaqet në prapaskenat e Televizioni Klan, bashkë me kolegët Gentian Zenelaj dhe Julian Deda.

Pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për fizikun e saj.

 

View this post on Instagram

 

@inagina6 @cointirana @elisabettafranchi

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Marina përndryshe vijon të jetë prezantuese e emisionit shumë të ndjekur në TV Klan, “Klanifornia”.

 

 

View this post on Instagram

 

Mua me zgjatet jeta duke qeshur me @juldeda dhe @gentianzenelaj 🤣

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Më të fundit
...
  • 02/07/2020 | 08:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë