Loading…

Mark Ruffalo do të bëhet babai i Ryan Reynolds në filmin e ri të Netflix

  • 26/11/2020 | 18:57

Mark Ruffalo do të bëhet babai i Ryan Reynolds në filmin e ri të Netflix

Aktori dhe producenti amerikan Mark Ruffalo do të interpretojë babanë e Ryan Reynolds në filmin e ri fantastiko-shkencor të Netflix, transmeton Gazeta Metro.


Filmi me titullin “The Adam Project” dhe historia rreth kronologjisë është ende në para- produksion.

Filmi tregon historinë e një njeriu i cili duhet të udhëtojë në kohë për t’u këshilluar me veten kur ishte 13 vjeç.

Regjisor është Sean Levy dhe skenaristët janë Jonathan Tropper dhe TS Naulin. Në film do të interpretojë gjithashtu Zoe Sladana, Katherine Keener dhe Jennifer Garner, e cila 16 vjet më parë luajti në “Nga 13 në 30 vjet” – një film me përmbajtje të ngjashme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë