Loading…

Marketit në Drenicë ia lënë emrin e Vlora Çitakut

  • 05/02/2019 | 09:54

Marketit në Drenicë ia lënë emrin e Vlora Çitakut

Duket se kosovarët e duan shumë ambasadoren e Kosovës në Amerikë.

Vlora është emër i shpeshtë në Kosovë. Porse rrallëherë shohim që emri dhe mbiemri i ambasadores Vlora Çitaku të gjinden edhe në markete.

Një fotografi me një shitore që mban emrin e ambasadores sonë në Amerikë, Vlora Çitaku, po merr vëmendjen e rrjeteve sociale.

Sipas përshkrimit marketi i bie të jetë në fshatin Runik të komunës së Skenderajt, rajonit të Drenicës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë