Loading…

Marrëveshja mes Vjosa Osmanit e Albin Kurtit, vjen reagimi i Arban Abrashit

  • 14/01/2021 | 17:47

Marrëveshja mes Vjosa Osmanit e Albin Kurtit, vjen reagimi i Arban Abrashit

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka thënë se kjo parti sot ka ngritje 4 përqind. Kjo deklaratë e tij vjen pas zyrtarizimit të marrëveshjes mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, shkruan Gazeta Metro.


Abrashi përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se kjo gjë është e faktuar.

“E faktuar. Sot LDK ka ngritje 4%. Vazhdojmë LDK”, ka shkruar Abrashi.

Kujtojmë se LDK dhe Vjosa Osmani kanë pasur vazhdimisht polemika pas përjashtimit të kësaj të fundit nga partia./gazetametro.net 

E faktuar. Sot LDK ka ngritje 4%. Vazhdojmë LDK.

Posted by Arban Abrashi on Thursday, January 14, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë