Loading…

Marrëzia e ditës: Ja se si hiqen plehrat nga lumi në Novi Pazar |PAMJE

  • 06/06/2019 | 14:42

Marrëzia e ditës: Ja se si hiqen plehrat nga lumi në Novi Pazar |PAMJE

Videoja nga Novi Pazari, në të cilën eskavatori i nxjerr plehrat nga lumi nga njëra anë e lumit për t’i hedhur prapa në anën tjetër e ka bërë botën të qeshë, transmeton Gazeta Metro.


Pasi që Serbinë, duke përfshirë edhe Sanxhakun, e kanë gofitur të reshura të bollshme dhe vërshime të mëdha, shkaku i të cilave është shkaktuar rritja dhe dalja nga shtretërit e lumejve e përrojeve, mediet serbe kanë transmetuar një video qesharake nga Novi Pazari, e cila është bërë hit në rrjetet shoqërore, pas vënies së saj në faqen në Facebook, Severe Weather Europo.

Në video shihet se si eskavatori nxjerr plehrat nga lumi nga njëra anë e bllokuar e urës, për ta hedhur në anën tjetër të urës që t’i marrë uji.

Really? Really?? Come on … Novi Pazar, southwest Serbia yesterday, June 3rd. Report: Indeks Online / Időinfó-MetKép / Met Hír

Posted by Severe Weather Europe on Tuesday, 4 June 2019

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë