Loading…

Marsh në Gjakovë e Rahovec për Haradinajn

  • 28/01/2017 | 08:38

Marsh në Gjakovë e Rahovec për Haradinajn

Nën moton “Ramush Haradinaj është Kosova”, sot duke filluar nga ora 12:00 në Rahovec, mbahet marshi protestues në mbështetje të Haradinajt.


Po ashtu sot, shoqëria civile në Gjakovë dhe Aleanca e Gruas, mbajnë tubim protestues në mbështetje të Ramush Haradinajt, me moton “Ramushi është Kosova”. Protesta fillon në ora 14:00 te Lama e Drithit në Gjakovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë