Loading…

Martohet i njohuri Isaia Mustafa

  • 28/05/2018 | 13:44

Martohet i njohuri Isaia Mustafa

Na vjen keq zonja, Isaia Mustafa tani është një njeri i martuar, transmeton gazetametro.net.


Pas dy vjetësh në lidhje, ylli i “Shadowhunter” u kurorëzua me Lisa Mitchell, raportojnë mediat ndërkombëtare.

Sipas ‘People’, të dy u martuan në një ceremoni të thjeshtë dhe romantike në Teksas.

Mustafa është një aktor i dramës së njohur amerikane që ka marrë famë të jashtëzakonshme në Amerikë.

Por, fama e këtij aktori në Kosovë mbase nuk mund të jetë aq e madhe për rolin, sa mund të jetë me emrin. Aktori ka një emër shumë të ngjashëm me ish-kryeministrin Isa Mustafa./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë