Loading…

Martohet Ilir Shaqiri, dalin pamjet nga dasma përrallore

  • 28/05/2022 | 23:07

Martohet Ilir Shaqiri, dalin pamjet nga dasma përrallore

Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.


Në perëndim të diellit, duket se Emanuela dhe Iliri i kanë thënë “po” njëri tjetrit,  ndërsa janë publikuar fotot  brenda dasmës së tyre që mesa duket nuk ka pasur shumë të ftuar.

Ashtu siç ka thënë edhe më parë balerini, ata kanë bërë dasmën e tyre në një restorant buzë detit në Durrës.

Ka qenë kryetari i bashkisë Erion Veliaj, i cili i ka martuar çiftin.

Në këtë ditë të rëndësishme, bashkëshortja e Ilirit feston gjithashtu ditëlindjen e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë