Loading…

Martohet për herë të tretë aktorja Scarlett Johansson

  • 30/10/2020 | 08:56

Martohet për herë të tretë aktorja Scarlett Johansson

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë, kurorëzon dashurinë me martesë. Scarlett Johansson dhe Colin Jost janë zyrtarisht të martuar tani pas disa vite në lidhje, transmeton Gazeta Metro.


Aktorja dhe ylli i “SNL” u martuan gjatë fundjavës në një ceremoni private ku të pranishëm ishin familjet e tyre dhe shoqëria e ngushtë.

“Ne jemi të entuziazmuar për lajmin se Scarlett Johansson dhe Colin Jost u martuan gjatë fundjavës në një ceremoni intime me familjen e tyre të ngushtë dhe të dashurit e tyre, duke ndjekur masat paraprake të sigurisë COVID-19 siç drejtohet nga CDC. Dëshira e tyre e dasmës është të ndihmojë në krijimin e një ndryshimi për të moshuarit gjatë kësaj kohe të vështirë duke mbështetur @mealsonwheelsamerica. Ju lutemi merrni në konsideratë dhurimin për të festuar çiftin e lumtur duke klikuar në linkun në bion tonë, ” thuhet postimin që njoftoj për martesën e çiftit.

Ndërkohë kujtojmë që dyshja u fejuan në maj të vitit 2019 pas dy vitesh lidhje.

Kjo është martesa e parë e Jost. Johansson është martuar dy herë më parë – me aktorin Ryan Reynolds dhe me biznesmenin francez Romain Dauriac. Ajo dhe Dauriac kanë një vajzë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë