Loading…

Martohet për të gjashtën herë Pamela Anderson, kësaj here me truprojën e saj

  • 28/01/2021 | 18:18

Martohet për të gjashtën herë Pamela Anderson, kësaj here me truprojën e saj

Aktorja Pamela Anderson befasoi shumë fansa të saj duke njoftuar se u martua sërish. Vetëm një vit pasi i dha fund martesës së saj 12-ditore, Pamela përsëri tha një “po” dhe njoftoi se ishte martuar me truprojën e saj, Dan Hayhurst, transmeton Gazeta Metro.


Bjondja super seksi e lindur në Kanada, e njohur për rolin e saj në serialin hit “Beach Guardians”, është një nga ato që, me gjithë zhgënjimet në të kaluarën, nuk e humb kurrë besimin në dashuri.

Karantina duket se ka pasur një efekt pozitiv në jetën e saj, pasi ajo është përsëri e dashuruar.

Gjatë pandemisë kur të gjithë ishim ulur në shtëpi, Pamela ra në dashuri me truprojën e saj, dhe çifti u martua për Krishtlindje vitin e kaluar.

Kjo është martesa e gjashtë për ish modelen e Playboy.

“Unë jam aty ku duhet të jem, në krahët e një njeriu që më do,” tha Pamela për Daily Mail.

Pamela dhe Dan u martuan në Kanada, por për shkak të pandemisë globale të koronavirusit, nuk kishte shumë të ftuar në ceremoni. Është një pronë e vendosur në Ladismit në bregun lindor të Vancouver Island, ku Pamela u zhvendos në korrik 2019 dhe investoi një milion dollarë në rinovimin e shtëpisë.

Pamela kishte veshur një fustan dasmash të Valentino dhe një pale çizme gome “Hunter”.

Pamela ka thënë gjashtë herë deri tani “po”. Ajo u martua me John Peters një vit më parë, por ata kaluan vetëm 12 ditë të martuar. Ajo ishte gjithashtu e martuar me muzikantin e Motley Crue Tommy Lee, me të cilin ka dy djem.

Pamela ishte gjithashtu e martuar me një tjetër roker Kid Rock dhe me Rick Salomon, më i njohur për videon duke bërë marrëdhënie seksuale me Paris Hilton në 2004, me të cilën u martua dy here.

Ndryshe, aktorja njoftoi se po tërhiqet nga rrjetet sociale sepse nuk dëshiron të fitojë para në të./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë