Loading…

Martohet portieri i përfaqësueses së Kosovës

  • 03/06/2023 | 22:53

Martohet portieri i përfaqësueses së Kosovës

Portieri i Kosovës, Visar Bekaj i ka dhënë fund beqarisë.


Ylli i Tiranës është martuar duke hyrë në një cikël të ri të jetës së tij.

Ai ka zgjedhur që ceremoninë e martesës ta zhvilloj në një vend afër detit.

Bekaj së fundmi ka marrë një dënim të rëndë nga Federata Shqiptare e Futbollit.

Megjithatë, guardiani kosovar duket se do të vazhdoj karierën në një klub evropian.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë