Loading…

Masa të shtuara të sigurisë për vizitorët në Brezovicë (Video)

  • 22/01/2017 | 09:16

Masa të shtuara të sigurisë për vizitorët në Brezovicë (Video)

Vizitorët të cilët ia mësyjnë shpateve të Brezovicës po përballen me jo pak vështirësi.

Megjithatë për shkak të gjendjes së vështirë të rrugës nga kushtet atmosferike të temperaturave të ulëta, policia nuk po lejon qarkullimin e asnjë automjeti pa pajisje dimërore, njofton Klan Kosova, transmeton gazetametro.net.

Telashe të shumta krijuan dhe autobusët, të cilët pa këto pajisje ia kishin mësyrë Brezovicës.

E kjo shkaktoi tollovi e bllokim të punës së kompanive që pastrojnë borën. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë