Loading…

MASHT ndan çmimin tradicional “Shaban Jashari”

  • 06/03/2017 | 10:06

MASHT ndan çmimin tradicional “Shaban Jashari”

Për nder të 7 Marsit – Ditës së Mësuesit, Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, organizon ceremoninë e ndarjes së çmimit tradicional “Shaban Jashari”.

Ndërsa me këtë rast do të ndahen edhe mirënjohje për mësimdhënës të dalluar nga secila komunë.

Ndarjen e çmimit dhe mirënjohjeve do ta bëj ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, z. Arsim Bajrami.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë