Loading…

Maskat në Deçan nuk kanë të ndalur: Grabisin dhe tmerrojnë qytetarët

  • 08/12/2018 | 21:14

Maskat në Deçan nuk kanë të ndalur: Grabisin dhe tmerrojnë qytetarët

Brenda një jave janë kapur gjashtë grabitës në rajonin e Gjilanit.


Mirëpo, megjithëkëtë, grabitjet nuk janë ndalur dhe pak kohë më vonë ka ndodhur edhe një grabitje e re, shkruan gazetametro.net

Dy prej tyre, të armatosur e me maska, kanë hyrë në një Agjencion dhe kanë vjedhur para.

Pronari thotë se grabitësit kanë vjedhur një shumë të madhe parash.

Pronari thotë se vetë ka parë hajnat kur i kanë hyrë edhe në shtëpi dhe shtoi se autoritetet duhet të bëjnë më shumë në parandalimin e grabitjeve. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë