Loading…

Massimiliano Allegri, kandidati kryesor për ta marrë drejtimin e rivalit të Juventusit

  • 02/08/2020 | 21:18

Massimiliano Allegri, kandidati kryesor për ta marrë drejtimin e rivalit të Juventusit

Trajneri italian, Massimiliano Allegri, thuhet se është kandidati kryesor për ta marrë drejtimin e skuadrës së Interit, transmeton Gazeta Metro.


Antonio Conte thuhet se ka prishur raportet me krerët e klubit të Interit, pas kritikave që iu dha së fundmi atyre dhe futbollistëve

‘Gazzetta dello Sport’ shkruan se Conte mund të japë dorëheqje dhe si zëvendësues i tij të vijë ish trajneri i Milanit e Juventusit.

Për 52 vjeçarin gjithashtu besohet se interesim kanë shprehur edhe Paris Saint-Germaini, Barcelona e Manchester Unitedi. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë