Loading…

Matoshi e quan komunikatë poetike njoftimin e IKSHPK’së: Kurti ua ngjiti këtë derxhë mjekëve

  • 23/05/2020 | 08:26

Matoshi e quan komunikatë poetike njoftimin e IKSHPK’së: Kurti ua ngjiti këtë derxhë mjekëve

Analisti Halil Matoshi ka komentuar komunikatën e IKSHPK’së, duke e qujatuar atë komunikatë poetike, që sipas ish-gazetarit ‘Albin Kurti ua ngjiti këtë derxhë mjekëve’, shkruan Gazeta Metro.


Matoshi ka thënë se se shkenca po tallet me ne, që siç tha ai t’u shkru hartime të klasës së pestë.

“Ia nisi fushatës Albin Kurti me vjersha për fillorista dhe këtë derxhë ua ngjiti mjekëve!” ka shkruar Matoshi në rrjetin social Faceobook.

Ky është reagimi i plotë:

Kur shkenca tallet me ne, tu shkru hartime shkollore tē klasës së pestë

Kjo âsht mendësia kolektive e këtij pushteti!
Ia nisi fushatës Albin Kurti me vjersha për fillorista dhe këtë derxhë ua ngjiti mjekëve!

Âsht tepër tragjike për me keshë!./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë