Loading…

Matoshi: Zot rueje Amerikën

  • 09/11/2016 | 10:32

Matoshi: Zot rueje Amerikën

Publicisti dhe shkrimtari i njohur, Halil Matoshi ka treguar se ndihet shumë i zhgënjyer dhe i shqetësuar me rezultatin  përfundumtar të zgjedhjeve në SHBA.

Si duket Matoshit nuk i ka pëlqyer aspak fitorja e kandidatit Republiakan Donald Trump. Ai në faqen e tij në Facbook ka shkruar se amerikanët kanë votuar për kuletën e Trump-it.

Postimi i plotë

“Brexit” edhe ne USA. Bota po bahet ma e keqe.

Amerikanet votuan per kuleten e Trump.  Kjo asht “Andrra amerikane” e mishnueme me parane – me “metelikun” e Trump!

Zot rueje Ameriken! Projeksion i ni bote qe na nuk e njohim!!!/gazetametro.net

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë