Loading…

‘Mbappe nuk u përgjigjet thirrjeve të Realit’

  • 20/05/2022 | 22:05

‘Mbappe nuk u përgjigjet thirrjeve të Realit’

Seriali Kylian Mbappe vazhdon. Aty ku francezi ishte një hap larg Real Madridit, por Paris Saint-Germain shpërtheu me një propozim bombë.


Parisienët i japin atij komandën absolute, për të zgjedhur lojtarë dhe trajnerë, me Mbbape që mendon seriozisht dhe me shumë gjasa do të vazhdojë të mbajë fanellën e Parisit.

Sipas emisionit “Chiringuito”, sulmuesi 23-vjeçar nuk u përgjigjet më thirrjeve të Los Blancos dhe transferimi i tij te skuadra e Carlo Ancelottit tashmë është shumë i vështirë.

“Mbappe ka ndryshuar planet e tij dhe nuk po u përgjigjet më thirrjeve të Realit. Mendoj se ai do të qëndrojë në Paris Saint-Germain dhe do të shpallë vendimin e tij të dielën.”

“Transferimi i tij te Reali është shumë i vështirë”, thonë nga emisioni që është i afërt me klubin madrilen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë