Loading…

Mbappe shënon gol të ‘çmendur’ në stërvitje: A do të guxonte ta provonte në një ndeshje?

  • 13/11/2021 | 11:29

Mbappe shënon gol të ‘çmendur’ në stërvitje: A do të guxonte ta provonte në një ndeshje?

Kylian Mbappe ka qenë duke u argëtuar në stërvitje në Francë, teksa Les Bleus përgatiten për t’u përballur me Kazakistanin të shtunën, duke shënuar një gol pa shikuar me thembër që të lë të pyesësh nëse mund ta provojë atë në një ndeshje zyrtare.


Sulmuesi i Paris Saint-Germain duket i motivuar dhe me humor të mirë përpara ndeshjes vendimtare të Francës në Paris, shkruan Marca, transmeton Klankosova.tv.

Një pikë për francezët në Stade de France të shtunën mbrëma do të siguronte kalimin e tyre në Katar 2022, pavarësisht rezultatit në Finlandë të martën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë