Loading…

‘Mbërriva me autobus dhe u nisa me Bugatti’, detaje nga jeta përrallore e Georgina Rodriguez!

  • 27/01/2022 | 10:02

‘Mbërriva me autobus dhe u nisa me Bugatti’, detaje nga jeta përrallore e Georgina Rodriguez!

Gorgina Rodriguez është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, kjo falë bashkëshortit të saj, Cristiano Ronaldo.


Është gati për t’u transmetuar dokumentari nga ajo. “Soy Georgina” përbëhet nga gjashtë kapituj, të cilët zgjasin rreth 45 minuta.

Në këtë dokumentar, ajo ka zbuluar detaje të shumta nga jeta e saj personale, duke rrëfyer edhe momentin e njohjes me CR7.

Ajo thotë se i është dashur kohë për t’u mësuar me stilin e jetës së pasur, .  me mallëngjim thotë se kur shkonte në shtëpinë e tij, humbte rrugën sa herë shkonte të merrte ujë në kuzhinë.

“Herën e parë që shkova në shtëpinë e Cristianos, humbisja sa herë shkoja në kuzhinë për ujë. Ndonjëherë më merrte gjysmë ore të kthehesha nga dhoma e ndenjes, sepse nuk e dija rrugën. Ishte kaq i madh. Që fëmijë, isha mësuar të jetoja në apartamente të vogla. Pas gjysmë viti, kuptova se ku ishte gjithçka“.

“Nga shitja e artikujve luksoz kalova te veshja e tyre në tapetin e kuq. Unë kam miliona ndjekës dhe jam gruaja e mashkullit më të ndjekur në botë”, tha me krenari Georgina.

Georgina është ndoshta më e pasionuara për të diskutuar veshjet e saj të veshjeve, këpucëve dhe çantave të stilistëve.

“E dua Hermesin, e dua Gucci-n, e dua Pradën. Është kaq femërore. Unë e dua Louis Vuitton. Unë e dua Decathlon! Unë e dua Nike. I dua të gjitha markat. Unë kam një stil shumë unik. Ata janë përpjekur të ndryshojnë stilin tim shumë herë, por nëse nuk ndihem si vetvetja, nuk e vesh atë. Nuk dua të dal e pasigurt”.

Ajo shtoi: “Unë nuk e konsideroj veten një fenomen, por e konsideroj veten një grua me fat, sepse e di se çfarë është të mos kesh asgjë dhe e di se çfarë është të kesh gjithçka. Kur isha e vogël, ëndërroja të kisha një familje të mrekullueshme, të ndërtoja një shtëpi. Dikur ëndërroja një Princ simpatik pranë meje. Dhe tani kam një, me fëmijë të mrekullueshëm që më japin kaq shumë dashuri. Dhe po, mund të them, ‘Ëndrrat bëhen realitet“, përfundoi ajo

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë