Loading…

Mbesa e ish presidentit shqiptar zbulon shumë me bluzën e hapur

  • 15/10/2021 | 23:32

Mbesa e ish presidentit shqiptar zbulon shumë me bluzën e hapur

Beniada Nishani ka marrë vëmendje me dukjen.


Ajo sonte ka veshur një fustan me ngjyrë të bardhë me dekolte të hapur.

Beniada, mori vëmendje me gjoksin e cila siç duket paksa e ka tepruar me ekspozimin.

Ndryshe, sonte do merret vendimi për Beniadën se a do vazhdoj qëndrimin në shtëpi apo jo dhe për këtë ka vendosur publiku.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë