Loading…

Mbi 1 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, përfshirë edhe mosrespektimi i masave AntiCovid

  • 01/11/2021 | 10:20

Mbi 1 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, përfshirë edhe mosrespektimi i masave AntiCovid

Në 24 orët e fundit në Kosovë Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 167 gjoba për kundërvajtje në trafik, shkruan Gazeta Metro.


316 persona janë dënuar për mosrespektim të ligjit AntiCovid ndëra 19 të tjerë janë ndaluar për vepra të tjera. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë