Loading…

Mbi 24 orë në terr: Një pjesë të Bregut të Diellit ende pa rrymë

  • 21/11/2020 | 22:28

Mbi 24 orë në terr: Një pjesë të Bregut të Diellit ende pa rrymë

Një pjesë të Bregut të Diellit ende pa rrymë, ekipet i viziton zëvendëskryeministri Tahiri


Zëvendëskryeministri Besnik Tahiri ka vizituar punëtorët e KOSTT-it dhe KEDS-it, në lagjen e Bregu i Diellit në Prishtinë, të cilët janë duke punuar në mënyrë që furnizimi me energji elektrike të kthehet në kohën më të shpejtë të mundshme.

Tahiri është njoftuar nga ekipet atje që shumicës së Bregut të Diellit i është kthyer një pjesë e furnizimit me energji elektrike, derisa po punohet maksimalisht që t’u kthehet edhe pjesës së mbetur.

“Në terren, ekipet teknike ishin duke punuar në mënyrë që furnizimi me energji të kthehet sa më parë”, ka shkruar ai në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë