Loading…

Mbi 7-8 të rinj përfshihen në një rrahje në Ferizaj

  • 07/08/2022 | 22:59

Mbi 7-8 të rinj përfshihen në një rrahje në Ferizaj

Një grup të rinjsh janë parë duke u rrahur sonte në Ferizaj. Më konkretisht tek qendra “Village”.


Siç shihet edhe nga pamjet rrahjet kanë ndodhur grupe e grupe.

Lexues të Insajderit kanë thënë se dy nga të rinjtë kanë qenë nga qyteti i Suharekës derisa dikush është dëgjuar duke thënë “ Hajdeni edhe njëherë Ferizaj guxofshi”.

Për rastin është kontaktuar edhe policia në Ferizaj për të parë nëse kanë ndërmarrë ndonjë veprim, të njëjtit ende s’kanë kthyer përgjigje.

Ndërkohë, një rrahje ka ndodhur mbrëmë në magjistrale Prishtinë-Ferizaj në lagjen Veternik. Aty rrahja dyshohet se ndodhi për shkak parkingut. /Insajderi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë