Loading…

Mblidhet Kryesia e LDK’së, pritet zyrtarizimi i kandidatëve për zgjedhjet lokale

  • 09/06/2021 | 18:16

Mblidhet Kryesia e LDK’së, pritet zyrtarizimi i kandidatëve për zgjedhjet lokale

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e Kryesisë së partisë.


E drejtuar nga kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku kjo mbledhje do të nis në ora 18:00.

Në këtë mbledhje pritet që LDK të zyrtarizojë edhe kandidatët për zgjedhjet lokale që do të mbahen në vjeshtën e këtij viti.

Duhet përmendur faktin se LDK tashmë veçse ka zyrtarizuar disa nga emrat e kandidatëve nëpër komunat e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë