Loading…

Mblidhet kryesia e LDK’së

  • 14/03/2017 | 17:06

Mblidhet kryesia e LDK’së

Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës, është mbledhur para pak çastesh në zyrën qendrore të kësaj partie në kryeqytet.


Burime jo zyrtare nga LDK’ja thanë për gazetametro.net se kjo është mbledhje e rregullt e partisë që udhëheq me ekzekutivin e vendit.

Ende nuk dihet se çka po diskutohet në këtë mbledhje, por me shumë gjasë temat si Demarkacioni dhe formimi i Ushtrisë pritet të jenë temë e debatit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë